Цифри на день народження (120 фото): для дівчинки та хлопчика з паперу, серветок, картону. Покрокова інструкція, як зробити своїми руками

Цифри на день народження – фото оригінальних ідей, приклади та способи виготовлення своїми руками + схеми, шаблони та малюнки

Для прикраси простору інтер’єру на день народження ефектно виглядають об’ємні цифри. Для будь-якого свята, де відзначається важлива дата, така прикраса додасть позитивної нотки.

Такі вироби можна зробити в домашніх умовах. Своїми руками створити цифри із серветок та картону зовсім нескладно. Яскраві та кольорові гофровані цифри піднімуть настрій гостям та імениннику. І фотографії, звичайно, вийдуть веселішими на тлі цього приємного декору.

Здивування гостей, радість і неповторний стиль урочистостей не забаряться. Нижче наведено покрокову інструкцію як зробити ці дивовижні цифри.

Що підготувати для виробу:

 • Кольорові серветки (бажано двошарові);
 • Щільний картон (або пінопласт);
 • Малярський скотч;
 • Ножиці;
 • Ніж канцелярський;
 • Клей;
 • Простий олівець;
 • Степлер.


Як зробити основу цифри

Для виготовлення основи краще взяти велику коробку із щільного картону.

 1. Намалювати контур потрібної цифри. Чим більша цифра, тим цікавіше. Висота 70 – 80 см найпопулярніша. Вирізати намальовану фігуру потрібної цифри.
 2. Тепер потрібно ще одну таку ж цифру вирізати. Одна буде з лицьового боку, а інша з вивороту.
 3. Потому бічні деталі виміряти, накреслити на картоні і теж вирізати. Старанно скріпити малярським скотчем весь каркас.
 4. А також добре проклеїти внутрішні шви, щоб вийшла міцна, стійка, надійна основа. І ось готова акуратна об’ємна фігура потрібної цифри.
 5. Крім основи із щільного картону є варіант використовувати пінопласт.
 6. Для цього береться два пінопластові листи. І з кожного вирізається потрібна цифра канцелярським ножем.
 7. Виходить дві однакові цифри. Потім їх просто склеюють між собою клеєм. Така цифра виходить меншою, ніж з картону.
 8. Зате таку основу простіше та швидше зробити. А додати обсягу допоможе найпишніший варіант декору, і покриття ним усієї поверхні цифри.

Створення декору із серветок

Найпростіший і зрозуміліший варіант — це пишні квіточки. Заповнити лицьову сторону каркаса можна одним кольором або застосувати градієнт.

Творча фантазія та святковий настрій – найкращі радники у вирішенні цього питання.

Пишні квіти із серветок

Для цього слід взяти двошарові серветки. Далі серветку скласти так, щоб вийшов квадрат. Цей квадрат треба обрізати з обох боків для отримання кола.

За бажанням можна зробити краї хвилястими. У центр кола потрібно поставити закріплення степлером.

Для більшого збільшення обсягу такої квітки добре використовувати одразу дві або три серветки замість однієї.
Це багатошарове коло і є заготівля для квітки. Об’ємність квітки залежить від кількості шарів. Тепер кожен шар поступово підняти вгору, прямуючи до середини.

Після цього розправити отриману конструкцію. Вийде пишна квітка. Таких квіток знадобиться чимала кількість.

Інші елементи для декору

З серветок, крім тих кольорів, можна зробити різні елементи:

 • Наприклад, є спосіб зминати серветку навколо олівця.Олівець поставити в середину складеної кілька разів серветки, і краї сильно притиснути до олівця.
 • Як би обіймаючи олівець краями серветки. Отриманими фігурками теж зручно заповнювати поверхню цифри.

  Ще є варіант кожну серветку просто зім’яти в кульку, злегка розправити і прикріпити цей елемент на основу. Також популярні трояндочки, які нескладно скрутити.

 • Взяти одношарову серветку і скласти її по діагоналі, поступово закручуючи в нешироку смугу. Далі отриману смужку скрутити нещільно, і поступово сформувати троянду. Потім один її кінець міцно обв’язати міцною ниткою, щоб вона не розгорнулася.
 • У результаті на іншому кінці виходить чарівний бутон акуратної троянди. Його за бажання можна злегка підправити, щоб додати подібність із природним оригіналом.

Піддатися пориву сміливої ​​фантазії у такій справі піде лише на користь. Імпровізація та творча гра, саме те, що потрібно.

Закріплення декору на основі цифри

Залишилося акуратно приклеїти об’ємні елементи на лицьову частину цифри. Потрібно дбайливо розпушити пелюстки, щоб не було порожнеч.

 • Фігуру з боків можна також декорувати, як і лицьову сторону. А можна просто обклеїти папером відповідного відтінку. Або вибрати контрастний колір. Оформлення декором усієї цифри дуже естетично виглядає.
 • Бує хтось, воліє виворот залишити просто гладкою. Деякі вважають за краще додати петельку для зручності перевезення, можливо вона знадобиться і для кріплення цифри на стіну. Вся цифра в декорі або не повністю, кожен вирішує сам на власний розсуд.


У будь-якому випадку слід постаратися максимально створити рівномірний об’єм на лицьовій поверхні святкової цифри.

Підхід завжди індивідуальний при виготовленні таких прикрас. Поверх готової об’ємної цифри можна прикріпити метеликів. Або нанести місцями блискітки. Комусь подобається додати бусинки.

Бантики та корони для дівчаток теж актуальні.А для хлопчиків невеликі фігурки машинок, можливо навіть персонаж із улюбленого мультфільму.

Повна свобода вибору майстриням, у цьому і є принада творчого рукоділля.

Фото цифри на День Народження