Бізіборд своїми руками: для хлопчика та дівчинки, фото. Покрокова інструкція з описом, що потрібно купити

Бізіборд своїми руками – огляд з інструкцією з виготовлення. Як зробити бізіборд для хлопчика та дівчинки (фото найкращих ідей)

Під англійською назвою бізіборд (що в перекладі busy-зайнятий, board-дошка) ховається чудова іграшка для дітей за методикою Марії Монтессорі.

Така розвиваюча іграшка підійде для будь-якого віку, починаючи з півроку. Особливо зацікавить хлопців із 2-х років. Розвиваючі елементи, що наповнюють бізіборд, можуть бути абсолютно різними.

Такий подарунок у магазинах – недешеве задоволення, за невеликий екземпляр доведеться заплатити близько 2000 рублів. Але зробити такий бізіборд дитині своїми руками зовсім нескладно.


Оформлення може бути різноманітним, залежить від фантазії та вміння виконавців.

Види бізібордів

Бізіборд буває різних видів:

  • Традиційний прямокутний (квадратний). При виготовленні таких дощок необхідно передбачити кріплення виробу. Так як дошка досить важка, її потрібно міцно зафіксувати на стіні. Надійним способом буде використання шурупів, тут враховується готовність пошкодити стіну діркою. Також важливо враховувати розміри, краще спочатку знайти місце в кімнаті, виміряти його і вже за вимірами виготовляти іграшку.
  • З елементами, що розвивають, з двох сторін.Такий бізіборд може виглядати як курінь, тим самим забезпечуючи стійкість і малюку зручно грати з похилою поверхнею сидячи.
  • Фігурний (у вигляді персонажів, фруктів, звірят, транспорту тощо). Вона може стати більш привабливою для дитини за рахунок форми (наприклад, якщо виконана у формі улюбленого героя), але виробники можуть зіткнутися з проблемою наповнення такої дошки, тому що не скрізь доречно встановити елементи.
  • Об’ємний (у формі кубика, будинку, машинки). Переваг такого виду розвиває кілька. Він мобільний, не прив’язаний до певного місця. При тій же кількості елементів компактніший, якщо вони розташовані на всіх гранях. Максимально стійкий.