Як зробити конверт із паперу своїми руками: урок виготовлення конверту без клею, красиві, великі схеми та шаблони (110 фото ідей)

Як зробити конверт: гарні та великі варіанти. Вчимося робити конверт без клею. Інструкція, як скласти та прикрасити (110 фото ідей)

З сучасними технологіями паперові конверти велика рідкість. Тому що листи надсилаються електронною поштою або великою кількістю месенджерів.

Набагато конверти можна зустріти на весіллях або днях народження. Ну або хлопці та сини надсилають листи своїм рідним та близьким з армії.

Види конвертів

За такими описами конверти можна розподілити на такі види.


Поштовий конверт

Кількість різновидів поштових конвертів просто зашкалює. Звичайно все залежить від того, що ви відправляєте. Від звичайного листа до картин.

  • Стандартний конверт.
  • Конверт для ділових документів формату А4.
  • Конверти для компакт-дисків.

Але їх можна купити в поштовому відділенні.

Звичайний конверт своїми руками

Звичайно такі конверти можна купити, але зробити його своїми руками одержувачу буде набагато приємніше. Створюючи такий конверт, ви зможете написати ексклюзивне привітання, незвичайний малюнок, наклеїти аплікації.

Або використовувати спеціальний папір, який вже розписаний і розмальований, оскільки останнім часом дуже популярний вид рукоділля – скрапбукінг.

Такий папір та всі необхідні та відповідні матеріали можна купити у спеціалізованих магазинах для рукоділля або замовити в інтернет магазинах.

На фото можна розглянути порядок складання конверта з паперу формату А4. Крім звичайних конвертів, трохи проявивши фантазію або подивившись ідеї на сайтах, можна зробити конверт у вигляді тварин, серце або у вигляді геометричних фігур, що особливо підходить для роботи з дітьми.

Схема створення конверта з аркуша формату А4:

  • Покладіть лист горизонтально, з двох сторін зверху та знизу відміряйте по 7,2 сантиметри і проведіть лінії, щоб вийшов ромб;
  • Далі відріжте кути;
  • Наступний крок потрібно з’єднати кути в середині аркуша, і бічні кути загніть до середини;
  • Нижній кут зігнути до середини та металевою лінійкою вирівняти місця згинів;
  • Склеїти зігнуті листи клеєм або скотчем. Конверт готовий.