Як повязати чоловічий светр: покрокові схеми вязання светра спицями. Фото найкращих моделей з описом, як звязати (130 фото ідей)

Як зв’язати чоловічий светр із оленями

До Нового Року актуальність таких пуловерів підвищується неймовірно. Виглядають вони стильно та настрій новорічно підвищують. Зв’язати його досить просто, головне знати схему в’язання:

  • Розмір XL;
  • Пряжа (140 метрів у 100 грамах) — 750 грамів білої, 100 грамів бежевий;
  • Прямі та кругові спиці номер 5.5;
  • Щільність 15 петель зовнішньою вишивкою на вказаних спицях.

Туло: необхідно набрати 195 петель на кругові спиці та в’язати білим кольором пряжі. Пров’язати шість сантиметрів 3х2.Продовжувати в’язання зовнішньою вишивкою до того моменту, коли довжина пуловера буде сорок сантиметрів. Продовжувати в’язати за першою схемою.

У новому ряду потрібно розділити роботу на дві частини для спини та переда таким чином: закрити перші вісім петель для горловини, пров’язати 90 п-ль спинки, закрити наступні вісім петель та пров’язати 89 петель переда. Після цього потрібно взятися за рукави.

Для рукавів наберіть на в’язальні голки сорок петель білим кольором. Пров’яжіть шість сантиметрів гумкою 3х2, після чого зовнішніми петлями і додавати по 2 петлі через таку саму відстань = 42.

В’яжіть тим же способом, одночасно з двох сторін додаючи по одній виворотній петлі через 2.5 сантиметрів, поки в роботі не виявляться 70 петель. На довжині 49 сантиметрів закрийте посередині рукава восьмою петлею. Другий рукав треба також зв’язати.

Для верху зніміть все на кругові спиці, поєднавши прорізи в рукавах = 303 петлі. Почавши з петель спинки, пров’яжіть 7 рядів зовнішньою вишивкою білим кольором пряжі. Зменшуйте за перший ряд через рівні відстані три петлі = 300 петель.

В’яжіть малюнок, зменшуючи за схемою два = 120 петель. Після цього пров’яжіть один зовнішній ряд білим кольором, зменшуючи через рівні проміжки 30 петель = 90 петель. Ще вісім сантиметрів пров’яжіть резинкою та закрийте петлі.