Вязання гачком сніжинки: прості схеми та красиві візерунки для початківців. Вчимося вязати сніжинку за інструкцією (100 фото)

Чим прикрасити

Сама пряжа не має декоративних властивостей, проте її цілком можна прикрасити, використовуючи додаткові елементи. Найпоширенішим є прозорий лак для нігтів із блискітками.

Він не тільки змусить сніжинку засіяти, але й надасть їй певної жорсткості, що дозволить використовувати її як ялинкову іграшку або невелику підвіску.

В’яжучи гачком ажурну сніжинку, найкраще її накрохмалити одним із представлених способів.Так вона буде виглядати більш об’ємною та естетичною, до того ж набуде певної жорсткості, що теж є перевагою.

Не рекомендується використовувати лак, тому що їм цілком можна зіпсувати ажурний виріб.Використовуючи схему в’язання гачком шестикутних сніжинок, як прикрасу можна використовувати декоративний дощ. Він складається з великої кількості тонких ліній різних кольорів, до того ж вони є глянсовими.

Щоб прикрасити таку сніжинку, потрібно взяти 1 лінію і акуратно проклеїти її за зовнішнім контуром виробу. Якщо це необхідно, можна повторити процедуру для внутрішніх контурів, для різних сніжинок потрібно використовувати різні кольори, то буде красивіше.