Настінний декор поетапно: 130 фото ідей створення оригінального декору. Інструкція, як вибрати і зробити самому

Настінний декор – гарний дизайн своїми руками. Фото найкращих ідей незвичайного декору, поради щодо прикраси стіни

Часто людям важко перебувати у приміщенні, зовнішній вигляд якого не змінюється довгий час. Настінні стіни негативно впливають на настрій власників. Не треба панікувати, є величезна кількість рішень щодо зміни інтер’єру за мінімальних зусиль. Відкладіть покупку великих меблів на потім.

Радикальність тут ні до чого. Навіть одна незначна з першої точки зору деталь здатна колосально змінити вигляд всього простору. Зміни не вимагають участі фахівців, всі модифікації можна здійснити самостійно.

У статті приділяється увага стінам. Вони є полотном для творчості. Там зобразиться все, що попросить ваша фантазія. Представлені різні методи та фото настінного декору.

Картини та фотографії на стіну

Плюси прикрас:

 • Виявляти себе у ролі художника може навіть не знадобиться. Всі зображення можна надрукувати;
 • Приміщення заграє новими фарбами;
 • Розміщуються знімки чи картини, які асоціюють славні моменти з минулого. Дивлячись на них, вас долатиме приємні почуття.

Спосіб декорування не потребує певних успіхів у створенні аплікацій чи інших видів діяльності.Метод дуже простий, якщо Ви направите фантазію в потрібне русло.

Важливо чітко розуміти, що Ви хочете бачити щодня. Вироби зобов’язані не тиснути на людину.

Розмаїття яскравості або незвичних мотивів зрештою призведуть до відсутності спокою. Кожен господар підбирає картинки, ґрунтуючись під себе. Він повинен звертати увагу на власний стиль та дизайн кімнати загалом.

Дуже важливо, щоб все в кімнаті виглядало одно. Коли одна деталь не вписується в стилістику, це чітко впадає у вічі. Створити творчі рішення під силу кожному.


Встановіть об’єкти в рамки. Їх попередньо прикрашають. Таким чином, Ви підвищите оригінальність інтер’єру.

Прекрасні тканинні полотна

Настінний декор своїми руками включає розміщення тканинних полотен.

 • Ви можете створювати цілі сюжети, комбінуючи різні принти полотен. Зважайте на те, що вироби повинні добре виглядати з меблевою атрибутикою кімнати.
 • Додати абстрактність полотнам допоможе власноручна вишивка. Тканина підійде будь-яка. Бажана повна віддача справі.
 • Відмінне рішення – поєднання полотна з покриттям диванів та крісел. Тоді виходить цілісна картинка. Кімната набуде гармонії.
 • Так само чудово підкреслюються певні елементи, які без прикраси не були б помітні.

Паперові квіти

Розраховуйте свій час на користь. Багато способів значно займуть його у вас. Але якщо ви приділите терпіння, вийдуть красиві об’ємні фігури. Запанує атмосфера свята.

Помилка багатьох господарів — застосування квітів із паперу лише перед особливими урочистостями.

Ці вироби здатні тішити людей щодня. Вони значно піднімають настрій. У вас не постає питання, Де купити цей настінний декор. Він створюється самостійно за малих витрат.

Знайдіть готові схеми у різних джерелах та залучіть діток у процес творчості. Так Ви одночасно зробите кімнату візуально цікавіше і проведете час із юними даруваннями. Як їм сподобається вирізати деталі!
Необхідний інвентар

 • Кольоровий папір;
 • Ножиці;
 • Клей будь-якого виду, як пва, так і в стику. Тут вибирайте самі, з чим вам зручніше працювати;
 • Нагоді і степлер.

Перед роботою в голові має з’явитися картинка тих кольорів, які Ви відтворите. Беріть за ідеї найпростіші рослини.Вони все одно будуть незвичайними під час вашого виконання.

Колосальний плюс хендмейда — відсутність точних копій виробів.

Паперові аплікації

Позитивні аспекти:

 1. Простота реалізації;
 2. Вироби привертають увагу;
 3. При невдачі все чудово можна виправити.

Не варто думати, що з паперу виходять лише квіти. Навпаки, це дуже податливий матеріал. У виробах відбивайте тварин, рослини чи явища природи. Усіх тематик просто не порахувати. Метелики на стіні – безпрограшне рішення.

Найкраще виділити під них стіну у дитячій. Малята будуть кричати від радості, побачивши аплікацію. Розміщувати їх можна не лише там із-за універсальності. Вийде все що завгодно: скрині, птахи, серця.


Декорування годинника

Як нудно виглядає годинник без втручань. Спробуйте зробити декор настінного годинника.Повісити механізм можна усюди.

Дерево

Експерти радять дерево як одну з основ годинника. Необхідно зробити обробку фанери морилкою. Також застосовують лак. Після цього встановлюється механізм, який забезпечує роботу.

Майстри змогли навчитися використовувати звичайні дошки, скріплені разом. Потім дошки пиляються під необхідні форми.

За фанерою просто випилюються потрібні орнаменти та циферблат. Доповнюють конструкцію гілки.

Вінілові платівки

Зустріти такий годинник мало де доведеться. Так зробіть їх собі. Варто знайти старі непотрібні пластини.

Прикрашають вироби декупажем або електролобзиком. Пам’ятайте, що покриття потребує обробки.

Ідеально впорається наждачка, яка має малу абразивність. Ви досягнете ідеальної гладкості, а значить, всі дії з прикраси пройдуть успішно.

У платівки впроваджують механізми та сучасний годинник готовий. Такими є оптимальні варіанти декору настінного годинника.

Керамічний настінний декор

Він є розташування панелей з кераміки. Вибирайте із фігурок або звичайної плитки. Дивіться, щоб деталі ідеально вписувалися в інтер’єр, доповнюючи, а не псуючи його.

З цього матеріалу виходять справжні шедеври мистецтва: квіти, візерунки, творчі інсталяції. Керамічний настінний декор кріпиться призначеними для них матеріалами. Купити легко через доступність у будівельних магазинах.

Настінний декор Cerrol

Фірма спеціалізується на виробництві плитки. Декор є керамічним. Викласти з нього можна різні задуми. Зазвичай це однотонні рішення або плитка із зображеннями.

Розміщувати настінний декор cerrol найкраще у ванній або кухні. Це найвиграшніші місця для її кріплення.

Підбиваючи підсумок, можна відобразити важливість декору стін. Не тільки фотографії здатні надихати на дизайнерські ситуації, а й особисті ідеї. Бажання господарів стають дійсністю. Безумовно те, що декорування стін буде цікавим для всіх.

Декор допоможе приміщенню виглядати краще, більшість способів може усунути дефекти приміщення. Виявляйте себе в процесі, і тоді результат вас потішить.

Фото оригінального настінного декору