Декор двері своїми руками покроково: цікаві та оригінальні ідеї оформлення вхідних дверей (майстер-клас з фото для початківців)

Декор двері – цікаві ідеї дизайну. Вчимося, як прикрасити та оформити двері своїми руками + фото у різних стилях

Оновлення інтер’єру – не завжди трудомістка та витратна процедура. Існує велика кількість простих та бюджетних способів, наприклад декор двері своїми руками.

Необов’язково бути професіоналом, щоб створити стильний та цікавий дизайн. Трохи творчості, старань та необхідних матеріалів, і незабутнє оформлення зможе зробити будь-хто.
Шпалери

Найлегший і найшвидший спосіб перетворити міжкімнатні двері — використовувати шпалери. Унікальний матеріал застосовується не тільки для оформлення стін, але й для меблів і дверей.

Багато помилково вважають, що цей найстаріший метод не є актуальним для сучасних інтер’єрів. Але якщо ретельно підібрати кольори та виконати роботу акуратно, то вийде модний та стильний дизайн.

Фото декору дверей наочно демонструють, як цікаво можуть виглядати полотна як в однотонному виконанні, так і з використанням принтів. Можна застосувати залишки шпалер, або придбати новий рулон, але найзатребуваніший спосіб – спеціальні шпалери для дверей. Робота проходить у кілька етапів:

  1. Знімається вся фурнітура.
  2. Дефекти у вигляді потертостей, тріщин та нерівностей затираються шпаклівкою для дерева.
  3. Лакове покриття та фарба видаляється за допомогою наждакового паперу.
  4. Шпалери приклеюються до поверхні. Можна використати один матеріал або зібрати композицію з декількох різних аркушів.
  5. Пластиковим шпателем виганяється все повітря.

Рекомендується відмовитися від паперових шпалер — вони мають низьку зносостійкість, і вони швидко втрачають привабливість.

Вінілові об’ємні моделі підходять для оформлення деталей. Але важливо пам’ятати, що кігті домашніх тварин легко травмують покриття.

Склошпалери, і варіанти на флізеліновій основі відрізняються міцністю, довговічністю і відмінно витримують вологу.