Фасадний декор (120 фото): оригінальні ідеї декору, зовнішнє оздоблення будинку своїми руками, інструкція для початківців

Фасадний декор своїми руками: майстер-клас із зовнішнього оздоблення будинку. Фото кращих прикладів + поради щодо вибору матеріалів

Облаштування будинків включає якісне та красиве оздоблення фасадів. Вона складається з різних деталей, кожна з яких має свою назву та призначення.

Щоб отримати бажаний вид будівлі, слід ознайомитися з матеріалами, які найчастіше використовуються для зовнішньої обробки.

До них висуваються певні вимоги, а численні варіанти популярних рішень можна бачити на фото фасадного декору в інтернеті.

Якості фасадної обробки

Зовнішній вигляд будинку відображає особисті уподобання та смак його власників. Для отримання оригінального та акуратного оформлення фасаду необхідно вибрати сучасні матеріали гарної якості та правильну технологію оздоблювальних заходів.

Важливо підібрати гармонійне поєднання стилю фасадного оздоблення з іншими елементами будівлі, врахувати колірні рішення даху та цоколя.

Окрім естетичного значення, облицювання фасаду необхідне для захисту стін від вологості, вітрових вібрацій та перепадів температури.

Більшість оздоблювальних матеріалів сприяє збільшенню якостей звукоізоляції будівлі.

Близько третини розрахункового теплозахисту може припадати на зовнішній шар штукатурки, використовуючи деталі з пінопласту, поверх якого виконуються різні декоративні дії.