Декупаж великодніх яєць своїми руками: найкращі варіанти декору та дизайну з фото, майстер-клас з декупажу яєць серветками

Декупаж великодніх яєць — фото незвичайних технік прикраси яєць серветками, шаблони, трафарети, майстер-клас із описом.

Проста техніка декупаж зустрічається і в декорі великодніх яєць. Звичайно, вона не зовсім така, як при декорі інших, не харчових предметів. На фото великодні яйця у техніці декупаж виглядають ефектно, слів немає.

Але як їх є, адже потрібен лак, грунт і клей? У цій статті ви дізнаєтесь, як прикрасити яйця, щоб виглядали красиво, а здоров’ю не шкодили.

Як прикрасити, щоб не зашкодити

Можна застосувати техніку в класичному варіанті. Загрунтувати, декорувати та покрити лаком. Але очевидно, що такі яйця годяться лише для прикраси великоднього столу. Надалі зберігати їх можна довго, поставивши, наприклад, на полицю як декор.

Перед окрасою яйце можна відварити або випустити. Щоправда, порожнє яйце має більше шансів розбитися незабаром. Міцне, важке варене яйце можна зберігати роками.Якщо прикрашаєте крашанки в техніці декупаж для їжі, то клей та решту фіксації доведеться замінити. На що? Та на те саме яйце. Вірніше, білок від нього. Сирий білок швидко сохне і фіксує серветки не гірше за клею.

Щоб яйця блищали, після висихання білка змастіть їх олією. Багато не потрібне. Нанесіть 1-2 краплі олії на долоні, розітріть у руках і змастіть яйце. Якщо їх багато – додайте олію на долоні у процесі обробки.