Декор пляшок своїми руками: оригінальні техніки та прийоми, майстер-клас з фото та описом, як прикрасити джутом, тканиною, папером

Декор пляшок – своїми руками в домашніх умовах, фото найкращих ідей оформлення, майстер-клас з прикраси пляшки

Скляну ємність з-під напоїв можна використовувати не тільки як тару для зберігання рідини, але і як інтер’єрний аксесуар. Сьогодні розроблено кілька способів гарного декору пляшок у домашніх умовах.

Для роботи можна використовувати будь-які підручні матеріали. У процесі рукоділля достатньо виявити трохи фантазії або скористатися готовими результатами від професійних майстрів.

Представляємо кілька варіантів декору пляшок своїми руками. За допомогою шпагату, круп, акрилових фарб, солі, атласних стрічок виходить швидко перетворити скляну ємність для подальшої експлуатації в інтер’єрному просторі.

Де використовувати декоративні пляшки

Пляшки з-під вина, шампанського та масляних рідин можуть стати відмінними інтер’єрними аксесуарами. Їх можна використовувати як вазу, ємності для зберігання спецій.

Вибір дизайну має відбуватися, виходячи зі стилістичного напрямку інтер’єрного простору.

Професійні дизайнери рекомендують використовувати декоративні вироби у дитячій кімнаті, на кухні, у спальні та у ванній кімнаті.

Їх поверхню рекомендують виконати в тій же гамі, яка використовується в інтер’єрі. Таким чином, готові аксесуари будуть виглядати оригінально і вишукано.