Декор кімнати покроково: прості та стильні ідеї оформлення, фото, майстер-клас декорування кімнати своїми руками

Декор кімнати своїми руками: фото найкращих ідей дизайну. Інструкція, як оформити кімнату з підручних матеріалів

Привабливість будь-якого приміщення в приватному будинку або квартирі безпосередньо залежить від декору, всі необхідні елементи для маніпуляцій легко знайти в спеціалізованих магазинах.

Але перш ніж приступати до реалізації задуманого, слід визначитися з підходом до роботи, у цьому допоможуть фото декору кімнати та докладний опис процесу.

Поради експертів у цьому питанні також не слід ігнорувати, адже професіонали мають колосальний досвід з облагородження приміщень будь-якого розміру.

Любителі рукоділля дивляться на деякі рішення з особливим ентузіазмом, адже всі елементи вдасться легко виготовити самостійно і залучити до роботи юних членів сім’ї.

Більшість підручних матеріалів можна використовувати, якщо попередньо обдумати їхнє поєднання та алгоритм дій на кожному етапі.

Картини у вітальню

За останні два роки цей прийом став трендом, ідей декору кімнати в такому виконанні безліч, кожен, хто цікавиться, зможе легко підібрати відповідний стиль для свого житла.

Картини можна замовити у художника, використати вже наявні екземпляри або створити самостійно.

Необхідно приділити увагу розташування складових на перегородці приміщення для відпочинку з гостями. Модульні або панельні пейзажі досить популярні, експерти радять придивитися перш за все до них, особливо якщо йдеться про приміщення з достатньою площею.

У маленьких будівлях можна зіткнутися з деякими труднощами, адже потрібно витримати відстань між кожним елементом єдиного художнього ансамблю.

String art — ексклюзивні роботи з декору

Прийом плетіння з ниток максимально затребуваний при реалізації осіннього декору кімнати, використання яскравих відтінків властивих погодним умовам привнесе родзинку в оформлення будинку чи квартири, підійдуть такі кольори як:

 1. Жовтий.
 2. Помаранчевий.
 3. Бардовий.
 4. Рожевий.

Для робіт слід передбачити наявність об’ємної основи з дерева або пробки, також потрібно підготувати достатню кількість цвяхів і невеликий молоток.

Важливо! Дошка повинна бути товщиною не менше 2-3 см, інакше про якісне закріплення складових, на які намотуватимуться нитки говорити не можна.

Етапи роботи:

 1. Алгоритм дій простий, необхідно попередньо вибрати малюнок, роздрукувати його та вирізати трафарет.
 2. Потім накидається ескіз за допомогою готової схеми, мати особливі навички в малюванні не потрібно, але процес вимагатиме акуратності.
 3. Цвяхи забиваються чітко за контуром, інтервал варто витримати в 5-7 мм.
 4. Нитка намотується в хаотичному або строгому порядку в ту товщину, яка максимально гармонійно підходитиме обраному зображенню, для доведення виробу до готовності можна використовувати акварель, з її допомогою вдасться виділити деякі ділянки.

Застосування фотографій сім’ї

Такий матеріали для декору кімнати має кожна людина навіть у вік сучасних цифрових технологій. Якщо фотографії відсутні, проблем із їх роздруківкою не виникне, це обійдеться недорого.

Добре зарекомендувало себе рішення створити генеалогічне дерево на перегородці приміщення, розміри можуть бути різними.

Прийом відмінно вплине на оформлення та сприятиме затишній обстановці, пам’яті про близьких людей, навіть якщо вони є дуже важливими для дітей та батьків.

Якщо родичів багато і так уже вийшло, що вони розкидані по світу, то варто скористатися порадою від професіоналів та поєднати фото з ділянками земної кулі.

Необов’язково продумувати великі обсяги, перегородки у приміщеннях з обмеженим вільним простором також відмінно підійдуть для реалізації задуманого.

М’які вироби для декору

Меблі варто приділити увагу, її в кожному будинку достатньо, користуються популярністю подушки в такому стилі як:

 1. Сорочка.
 2. Светр.
 3. Футболка.

Етапи роботи:

 1. Створити невеликі доповнення до інтер’єру вдасться самостійно, потрібно лише закупити достатньо матеріалу та фурнітури.
 2. Подібний декор маленької кімнати здатний зробити її максимально затишною та візуально додати тепла.
 3. Щоб впровадити соковиті фарби і істотно змінити сприйняття, що обов’язково здивує гостей, що знову прийшли, або родичів, фахівці радять розкласти подушки у вигляді вишні, апельсина або кавуна.

Повне заповнення простору стіни

Фотошпалери здатні перетворити будь-яке приміщення до невпізнанності, такі матеріали обійдуться дорого, але ефект не передати словами.

Роздрукувати у спеціалізованих студіях можуть не лише зображення, які були знайдені в інтернет-ресурсах, особисті роботи також можна збільшити та наклеїти на перегородку.

Щоб перенести цей стиль виконання, взявшись за декор ванної кімнати, необхідно передбачити перепади температур та вологість.

У цьому приміщенні краще застосувати не менш ефективні трафарети під фарбування.Різнобарвна ізолятора також допоможе виділити деякі зони в інтер’єрі, такі елементи не передбачають капітального закріплення, тому дизайн можна міняти досить часто.

Креативний підхід до декорування кімнати

Застосування автомобільних номерів точно оцінять любителі транспортних засобів та колекціонери. Необов’язково задаватися метою, знайти оригінальні металеві зразки, оскільки на це піде багато коштів і багато часу.

Всі елементи можна роздрукувати та наклеїти на щільний картон самостійно, а потім розподілити у бажаному порядку.

Рекомендація! Експерти в цьому питанні радять максимально наблизити номерні знаки один до одного, щоб стіна візуально здавалася заповненою, і заздалегідь передбачити тло.

Застосування дзеркальних форм здатне збільшити приміщення та зробити його світлішим, елементи досить легко закріпити за допомогою двостороннього скотчу. Форми можуть бути різні, починаючи від бутонів квітів та закінчуючи абстракцією.

У деяких ситуаціях дзеркальні декоративні прикраси підвішують на нитки до стелі, прийом допоможе уникнути можливих плям на стінах після демонтажу складових.

Фото декору кімнати