Декор вітальні: 150 фото варіантів оформлення вітальні в сучасному стилі, дизайн своїми руками, варіанти оздоблення

Декор вітальні: 150 фото ідей красивого та сучасного дизайну, поради та рекомендації з оформлення вітальні, вибору оздоблення

Сучасна вітальня має бути стильною. Досягти цього допомагає правильний декор. У наші дні при облаштуванні зали найчастіше вибирають сучасний стильовий напрямок. Його можна дізнатися з мінімалістичної обстановки, відсутності складних форм та приглушених відтінків.

Декор вітальні в сучасному стилі не передбачає великої кількості різних деталей: їх зазвичай присутній по мінімуму, причому вони мають найпростіші форми. Як правило, декоративні елементи застосовують, щоб зробити акцент.

У ролі сучасної прикраси може бути світильник оригінального дизайну. Ефектно виглядають картини з невигадливим, але яскравим малюнком, якщо розташувати їх впритул і на одній висоті.

Ідеї швидкого та невитратного декору

Чи можна вдихнути в оформлення зали нове життя, не розтративши весь сімейний бюджет? Звісно! Щоб освіжити інтер’єр, слід розставити яскраві акценти. Нижче представлені найцікавіші ідеї декору вітальні:

  1. Ілюстрації у рамках. Підійдуть дитячі роботи, листівки, книжкові сторінки, ілюстрації із старих журналів.
  2. Для складання композиції можна використовувати рамки однакових забарвлень і розмірів, або піти від протилежного і згрупувати різномасні багетні вироби.
  3. Дзеркала. Їх рекомендується розвісити на вибраній стіні групою. Така інсталяція додасть приміщенню світла та об’єму.
  4. Перефарбовані меблі. Щоб досягти ефекту, достатньо перефарбувати 1 – 2 компактні предмети.
  5. Старовинна біжутерія. Брошки та намисто з бабусиної скриньки – чудова прикраса інтер’єру.
  6. Рама на стелажі. Нестандартне рішення обов’язково приверне увагу гостей.
  7. Знахідки з вулиці. Старі фанерні ящики та палети від овочів та фруктів – нескінченне джерело для творчості та домашніх меблів.