Декор штор: 130 фото найкращих ідей та дизайнерських рішень. Урок з оформлення та прикраси штор своїми руками

Декор штор своїми руками: 130 фото красивих варіантів оформлення штор. Прості ідеї з інструкцією та описом

Під час проведення ремонту або зміни інтер’єру особливу увагу приділяють декору вікон шторами. Правильно підібрані фіранки прикрашають не тільки вікно, але й підкреслюють стиль інтер’єру в приміщенні, що дозволяє провести вигідне зонування кімнати.

Великий асортимент готових виробів представлений у магазинах тканин та фурнітури. Це можуть бути моделі з декором або без додаткових аксесуарів (ламбрекени, кільця, рюші).

Але гарну прикрасу для штор можна виконати своїми руками, використовуючи власні вміння та навички.

Переваги самостійного декору

Красиві фіранки завжди займають центральну роль в інтер’єрі кімнати. За допомогою оригінального декору можна підкреслити або навпаки сховати деякі деталі.

До переваг самостійного декорування штор можна віднести:

  1. Велика кількість ідей декору штор. Тішить також великий вибір прикладів, інструкцій, схем для створення неповторного дизайну фіранок.
  2. Деталі для декорування та фурнітура, що є у продажу (магнітні стрічки, фактурний шнур, металеві або дерев’яні кільця, липучки, папір або атласні стрічки для виготовлення квітів-підхватів).
  3. При самостійній роботі майстер сам вибирає вигляд декору, підбирає дизайн, розміри та розташування додаткових аксесуарів.

Творчі заняття не лише дозволяють привнести в приміщення своєрідний шарм, а й залишають масу позитивних емоцій майстру.