Декор стелі поетапно своїми руками: найкращі варіанти та схеми декору, майстер-клас оформлення з фото та описом, види дизайну

Декор стелі: інструкція щодо вибору та оформлення своїми руками. Креативні ідеї та поради, як прикрасити для початківців (130 фото)

Декорування стелі – етап благоустрою приміщення, мета якого підтримати обраний дизайн та зробити інтер’єр затишним та привабливим.

Іноді власники квартир хочуть самостійно створити нетривіальний образ свого житла. Тому можна робити декор стелі своїми руками.

Загальні правила

Вибрати оптимальний варіант декору для стельової плити – завдання не таке просте, як здається. Досить складно розробити дизайнерський проект кімнати і об’єднати всі елементи.

Фахівці рекомендують уникати надмірності та обмірковувати заздалегідь, на що зробити акцент: на обробку або на освітлення.

Стеля з картинками, що зображають персонажів Діснея, не підійде для класичної спальні. Малюнки в техніці Гжелі не впишуться в стиль хай-тек. Тому потрібно враховувати дизайн приміщення та чітко представляти бажаний результат.

На фото декору стелі видно, що тут діє принцип підбору кольорів. Яскраві тони можливі лише якщо стіни витримані в пастельній гамі. Інакше оформлення дратуватиме. Рекомендується використовувати максимум три фарби: основну, її відтінок та акцентну.

Також важливо ніколи не забувати співвідносити тип конструкції та вагу стельових прикрас. Панелі з масиву не підходять для використання наклейок з вінілу, а з натяжним полотном не вдасться застосувати латунний декор.