Кульочки для пелюсток троянд на весілля своїми руками: схеми та шаблони для початківців. Інструкція, як зробити в домашніх умовах, 130 фото

Використання пелюсток

Якщо після обсипання залишилося ще багато пелюсток, можна знайти для них інше корисне застосування. Вони чудово підійдуть для осипання шлюбного ложа та зможуть створити романтичну атмосферу.

За допомогою пелюсток можна задекорувати бенкетний зал, а також весільний кортеж. Один із найкращих варіантів – це використання пелюсток під час фотосесії, будь-який умілий фотограф зможе зробити вдалі кадри, в якому молодята стоятимуть, оточені широкими рожевими пелюстками.

Це чудова традиція створює чудову святкову атмосферу, яка панує протягом усього дня.

Рекомендації з виготовлення

  1. Для того, щоб зробити гідний кульок, потрібно використовувати щільний папір із кріплення, можна також взяти скрапбукінговий папір.
  2. Цей аксесуар можна виготовити з тканини, яка повинна мати певну щільність.
  3. Верх кульочки можна зробити фігурним, для цього достатньо використовувати ножиці та власну фантазію.
  4. На кульці можна написати дату та імена молодят, після обсипання порожні кульки можна роздати гостям як нагадування про весілля.
  5. Пелюстки найкраще підготувати за день до урочистостей, щоб вони залишалися свіжими та ароматними.
  6. Щоб швидко вирізати конус, використовуйте готовий шаблон кульочка для пелюстків троянд.Кульочки підкреслять святковість та урочистість заходу, їх також можна використовувати для обсипання іменинників та для виписки з пологового будинку.