Як вязати хусткову вязку: як навчитися правильно? Схеми та опис, як вязати. Прості моделі для початківців (130 фото)

Кругове в’язання

Кругова в’язка має на увазі використання круглих спиць. Це може знадобитися, якщо потрібно зробити безшовний виріб, наприклад шапку або чалму.

Щоб правильно зв’язати річ за такою технікою, потрібно обов’язково відзначити маркером або будь-яким іншим зручним способом початок ряду, після чого можна починати в’язати за схемою.

    Сама схема дуже проста, 1 ряд пров’язується лицьовими петлями, 2 ряд в’яжеться виворітними. Після цього потрібно просто чергувати ці два ряди по черзі.
  • У багатьох новачків виникає питання як в’язати хустковою в’язкою на кругових спицях таким чином, щоб зробити місце стику рядів без «сходинок».
  • З цією метою протяжку між першою петлею та останньою потрібно підняти на спицю, після чого пров’язати її з першою петлею.
  • У результаті вийде м’який перехід, його важко помітити неозброєним оком.
  • Але не дивлячись на те, що шов буде майже непомітний, його бажано розташовувати на задній частині виробу, так буде зручніше при носінні.

Петля хусткового в’язання також відмінно підійде для зв’язування шарфа-хомута (труба). Такий шарф в’яжеться фактично так само, як і шапка, тільки в цьому випадку немає необхідності зменшувати петлі.

Виріб вийде теплим і дуже м’яким, до того ж стильним, його можна буде поєднувати фактично з будь-яким одягом, якщо правильно підібрати відтінок пряжі.