Як повязати спідницю спицями для жінок: красиві схеми, візерунки та шаблони. Майстер-клас з вязання спідниці з фото та описом

Спідничка «олівець»

Пов’язану спицями модель спідниці олівець завжди приємно одягнути та здатися «на люди». Просте виконання та витончений вигляд роблять її завжди популярним та улюбленим одягом прекрасної половини.
Навіть початківець ручниця зможе без проблем освоїти просту схему в’язання. Можна додати при виконанні роботи оригінальний малюнок або елемент ажурної в’язки, і ваш виріб буде абсолютно ексклюзивним.

Є різні варіанти такої моделі:

  • Безшовна, в’яжеться гумкою (спіральною або діагональною) по колу;
  • З використанням ажура.

Ажур, виконаний на спицях

Завжди викликають захоплення ажурні спідниці, пов’язані спицями. Саме вони максимально підкреслюють жіночну красу володарки такої моделі.
Звичайно, вона чудово підходить для спекотної теплої погоди, але можна зробити її як святковий елемент вбрання для холодної пори року і вразити оточуючих своєю незвичайною роботою.

  • Наприклад, для вив’язування ажура, можна застосувати шотландську схему візерунка з пров’язуванням малюнка по кожному ряду. Починається в’язання зверху, пров’язуванням поясної частини, потім процес триває по колу. Така спідниця найкраще виглядає у виконанні максі.
  • Скориставшись нитками з натуральних волокон бавовни або льону, можна дозволити собі незвичайну і стильну широку спідницю для спекотного літа. Ажур додасть легкості та легкості, а прозорість – загадковості.