Як повязати спідницю спицями для жінок: красиві схеми, візерунки та шаблони. Майстер-клас з вязання спідниці з фото та описом

Особливості виготовлення виробу

Зв’язати спідницю для жінок можна двома способами:

  • У вигляді одного полотнища, після чого вона просто зшивається;
  • Безшовна модель, коли в’язка йде по колу.
Для того, щоб візерунок виграшно і красиво виглядав, його необхідно вибирати залежно від товщини ниток пряжі.

  • Наприклад, коси або малюнок у скандинавському стилі краще виглядає з нитки вовняної або вовни з якимось додаванням. Це ідеально підходить для холодного періоду.
  • А ось спідниці в кілька ярусів або ажурна в’язка переважно підходять для виконання з льону, бавовни, шовку. У спеку їх обов’язково оцінять представниці прекрасної статі.

Варіанти для спідниць

Розмаїття спідничних оригінальних та цікавих моделей просто вражає. Вони будь-які і можна завжди визначитися за своїм смаком, віковою групою та, головне, стилем:

  • У вигляді трапецій. Така форма дещо розширюється в нижній частині без обмежень щодо довжини;
  • Облягаюче за фігурою «року» розширено донизу завдяки клинкам або повноцінним оборкам;
  • У прямої спідниці завдання інше – повністю обтягувати фігуру. Її можна виконати як міні, так і максі;
  • Гарно виглядає запах з нахлестом окремих модних спідниць;
  • Говорячи про вив’язування плісування, виконати його спицями набагато простіше, ніж за допомогою гачка.

Такий список можна продовжити і надалі. Досить часто перевага надається комбінуванню, що допомагає створювати унікальні моделі. Наприклад, верхню частину спідниці в’язати як пряму, а потім перейти на «плісе».Закінчувати в’язку в такому випадку переважно ажурною обгорткою.

Декор найрізноманітніший і може перевершити найсміливіші очікування. Якщо, на ваш погляд, унікального візерунка недостатньо, то цілком може підійти і в’язаний шикарний пояс, і шнур, прикрашений витонченими пензлями, і незвичайні гудзики.

Вибираючи колірну палітру пряжі, найкраще ґрунтуватися на порі року, для якої призначається конкретна річ.Окрім того, смак господарки підкаже потрібний напрямок. Тепла річ досить часто виконується в одній кольоровій гамі, коли яскраві літні вбрання, навпаки, краще виглядають у кольоровому кольорі.

Застосовуючи відповідну схему в’язання спідниці спицями, можна досконало виконати будь-яку фантазію.