Декор ванної: інструкція, як прикрасити ванну своїми руками. ТОП-100 фото ідей оформлення

Оригінальні рішення декору

Щоб деякі предмети не було видно, їх можна сховати. Наприклад, є такі варіанти декору ванної кімнати.

  1. Придбайте умивальник під назвою Мойдодир. Він є не тільки незвичайним, а й містким.
  2. Це зробити екран, який буде використовуватися для складання туди речей.
  3. Влаштування настінних шафок, вони можуть бути дзеркальними, як у фільмах, коли головний герой дивиться в дзеркало і при цьому відкривши, дістає звідти потрібне, це дуже зручно.

Килимок може стати важливою складовою ванної кімнати. Його можна підібрати точно в тон, як наприклад ваші стіни або зробити на ньому акцент. Набагато зручніше після душу відсмикнути нову шторку і стати не на старий рушник, який ми зазвичай використовуємо, а м’який та призначений після водних занять килимок.

Головне, що він увібрає в себе не тільки воду, а й залишки гелю для душу, мильні розчини, звичайно, не забувати, що килимок необхідно прати. Ще якщо після закінчення часу вам набридла плитка у ванній, то килимок може і в цьому допомогти, приховавши цей недолік.

Не забудьте про наявність аксесуарів. Саме вони доповнюють будь-який інтер’єр. Купуйте в магазині незвичайні оригінальні мильниці — розставте їх у потрібних місцях, тепер вони не просто гарно виглядають, а й практичні.

Можно прикріпити гачки для рушників. також яскравих незвичайних, щоби могло привертати увагу. Купуйте дзеркала, не прості, а одразу під старовину або потім прийшовши, додому чи пізніше ви можете задекорувати їх самі.
Якщо ви вирішили нічого кардинально не міняти, а просто освіжити ванну, купіть наборами змішувачі, мильниці або гачки, варто мати на увазі, що якщо ваша ванна потребує ремонту, краще його не відкладати і не навантажувати аксесуарами, вони ставлять акцент, а це небажано, адже буде видно будь-які вади.