Декор ванної: інструкція, як прикрасити ванну своїми руками. ТОП-100 фото ідей оформлення

Нюанси декору ванної

Потрібно розуміти, що недостатньо буде поставити пару трійку гарних речей і вважати, що ви закінчили дизайн. Ні, потрібно обдумати варіанти, побажання того, чого ви хочете, обдумати, що ви хотіли б бачити у себе у ванній і тільки потім приступати.

Це відбувається так само, як і в будь-якій іншій кімнаті, спочатку ідеї, потім рішення.

У ванній кімнаті завжди волого і варто це мати на увазі.Ще неприпустимо ставити будь-які сувеніри, які зовсім не призначені для неї.Краще не захаращувати всякими непотрібними пляшечками кімнату, щоб було видно сам дизайн або декор. Для зручності розсортуйте чим ви користуєтеся, а що давно настав час викинути.

Оформлення підлоги

Підлога для ванної кімнати варто добре вибрати, знаючи що волого, краще вибирати облицювальний матеріал.

  • Мозаїка – відмінне рішення. Вона виглядатиме здорово і багато хто чомусь вибирає спочатку підлогу, потім плитку для стін, це неправильно, адже підлога як би завершує весь декор. Краще варто розібратися з колірною гамою, наприклад, яким кольором будуть шафки, стіни і лише потім підбирати підлогу, виходячи з цього колірного рішення.
  • Візерунок мозаїки можна вибрати на свій смак, головне щоб він не був занадто строкатим, адже він може сильно відволікати увагу. Малюнок також можна підібрати, щоб підходило в загальний тон.