Весільний декор своїми руками: майстер-клас з оформлення весільного приміщення, інструкція з фото та описом

Обкладинка для свідоцтва про шлюб

У стінах РАГСА молодята закріплюють свої стосунки офіційно, отримуючи свідоцтво про укладання шлюбу. Щоб зберегти документ у цілісності, потрібно зробити обкладинку. Вона має бути досить щільною. Працівники закладу надають папки від друкарень. Але не всім подобається їхній зовнішній вигляд.

Обійтися без покупки можна легко, потрібно лише дотримуватись наявності потрібних коштів в арсеналі:

  • Папір для скрапбукінгу,
  • Нетовстий картон,
  • Стрічки з таких матеріалів, як атлас або гіпюр,
  • Тканина з бавовни,
  • Переплетений картон, що досягає товщини 1,5-2 міліметри,
  • Квіти,
  • Фарби та клеючі речовини.

Керуйтеся фото весільних декорів, за їх аналогією створіть свій виріб. Схем у джерелах маса, є де фантазії розігратися.

Схема розсадки гостей

За наявності великої маси запрошених гостей, потрібно подбати про наявність особливої ​​стратегії. Дуже важливо, щоб усім вистачило місця.

Помилки на цьому етапі підготовки виливаються у сварки та непорозуміння на урочистості. Зважайте на стосунки, в яких знаходяться гості.

Не варто садити поряд тих, хто один одного не перетравлює. План оформляється на ватмані чи щільному папері. У ньому потрібно прописати деталі до дрібниць. Задекорувати схему можна за допомогою кольорів, стрічок та фотографій.

На столах заздалегідь встановлюються картки з прізвищами та іменами запрошених.Місця підготуйте, зробивши декор весільного столу засобами декору.

Шрифт вибирайте однаковий для всіх карток. Не забудьте про прикрасу цих табличок. Підійдуть візерунки, банти.

Оформляти сповіщений знак необхідно складаючи матеріал навпіл. Це робиться для зміцнення конструкції. Майстри навчилися використовувати додаткові кошти у вигляді карамелі та пряників, які поміщаються попередньо на картки.