Тварини із бісеру: найкращі схеми плетіння для початківців, плоскі, обємні. Фото інструкція, як сплести тварину

Дельфін

Завдяки цьому майстер-класу навчимося робити своїми руками дельфіна, з якого можна зробити потім цікавий брелок.Для іграшки потрібні такі матеріали:

 • Ліска;
 • Невеликий шматочок тонкого дроту, щоб зробити з нього плавники;
 • Ножиці;
 • Добре складена схема, щоб орієнтуватися на неї під час плетіння;
 • Бісер різних кольорів – білий, синій, блакитний та чорний для очей.
Хід роботи:

 1. Для того, щоб бісер було зручніше брати, з пакетика його краще пересипати в якусь ємність. Під час плетіння схема завжди має бути під рукою.
 2. Від мотка волосіні потрібно відрізати досить велику частину і почати плетіння з носа;
 3. Кожен шар за схемою повторюють двічі, таким чином досягається об’ємність іграшки. Далі йде набір однієї штуки на живіт, одну спинку;
 4. Перший шар повторюється у зворотному порядку. У дві намистини треба просмикнути волосінь з іншого кінця, так повторюватиметься протягом усієї іграшки;
 5. За схемою на волосінь надягають 2 бісеринки, так само простягається другий кінець волосіні в обидві намистини.Так пасе весь тулуб іграшки, до початку хвоста;
 6. Для хвостика на один кінець волосіні потрібно просмикнути 6 синіх елементів, щоб зробити поворот, треба просунути ще 2 штуки.
 7. Далі ліску потрібно протягнути крізь передостанній елемент. Знову йдуть 6 бісерин.
 8. Закінчити одну частину хвоста можна, просунувши волосінь у той бісер, звідки все почалося. Аналогічно пасе друга частина.
 9. Плавники плетуться за схожою з тілом схемою, тільки зробити їх треба на дроті, а не на волосіні. Залишилося лише закріпити плавці на іграшці.