Деревне дерево з бісеру та монет: інструкція, як зробити своїми руками, схеми, покрокові уроки для початківців (130 фото ідей)

Грошове дерево з бісеру – майстер-клас зі створення дерева з бісеру та монет. Фото інструкція та схеми для початківців

Захоплення східними, у тому числі китайськими, культурами та філософіями все міцніше входить у життя та побут людей у ​​всьому світі. Правильному підбору та використанню талісманів приділяють все більше уваги, надаючи їм глибокого сенсу.

Про значення грошового дерева – символу матеріального благополуччя та успіху – можуть багато розповісти фахівці фен-шуя. Причому найчастіше йдеться не так про кімнатну рослину, як про декоративний виріб, який можна змайструвати своїми руками.

Народні прикмети

Незважаючи на те, що точної інформації про оптимальну кількість монет, що використовуються для виготовлення грошового дерева з бісеру, ні, сама технологія підказує, що їхня кількість буде непарною.

  • Можна, наприклад, орієнтуватися на ті, що традиційно вважаються магічними, і використовувати кількість монет, кратну цим числам.
  • Наприклад, вплести по 3 монети на 7 гілках. При цьому монети не лише прикрашають собою ці гілочки, але й розміщуються біля коріння дерева.

Однією з умов правильного смислового оформлення вважається використання монеток двох типів: золотих та срібних.

Однак найважливішою умовою є виготовлення та дарування такого символічного виробу, як кажуть, «від душі», з чистими помислами та щирими побажаннями.