Серветки з бісеру своїми руками: покрокові схеми плетіння для початківців, урок бісероплетіння серветок

Серветки з бісеру – особливості виготовлення, складні та прості схеми плетіння, фото найкращих візерунків (майстер-клас для початківців)

Серветки часто є красивим та витонченим елементом декору домашнього інтер’єру. Їх кладуть на столики у вітальні, встановлюють на них квіткові вази, цукерки або статуетки.

Вони допомагають господаркам створювати неповторний затишок та унікальне оформлення житлового простору. Раніше їх було прийнято в’язати гачком із білого ірису, але доступність великого вибору бісеру та мода на вироби з нього уможливили створення бісерних серветок.

Особливості виробів із бісеру

Модний тренд, серветки з бісеру, з’явився під впливом часу і виконується набагато простіше та швидше, ніж такі ж аналоги з ниток, пов’язаних гачком. Проте принципи плетіння багато в чому схожі на виготовлення в’язаних виробів.

Роботи з бісеру мають свої переваги, серед яких можна звернути увагу на такі:

  • Ефектний зовнішній вигляд, який не замінить жодного іншого матеріалу.
  • Виготовлення серветок з бісеру є набагато простішим процесом, ніж в’язання мережива з ниток і доступний навіть початківцям.
  • На виробі не залишаються плями, в нього не вбирається пил і немає необхідності його прати.
  • Невелика вартість витончених дрібниць.

Завдяки практичності та довговічності аксесуара з намистин, така річ прослужить довгий час і не втратить краси зовнішнього вигляду.