Джгут з бісеру гачком: обємні схеми для бісероплетіння, покрокова інструкція для плетіння для початківців (130 фото ідей)

Джгут з бісеру: схеми плетіння гачком, майстер-клас з фото та детальним описом, найкращі ідеї та красивий дизайн прикраси

Джгут з бісеру є ефектною прикрасою, а також модним та стильним аксесуаром. Завдяки йому в образ вдається внести колоритні ноти і підкреслити свою індивідуальність.

Сучасні моделі скляних намистин дозволяють створити незвичайні аксесуари, які можуть доповнити щоденне та вечірнє вбрання.

Як плести джгут із бісеру? Що важливо враховувати при виборі матеріалу та інструментів? Усі відповіді на ці запитання зібрані у нашій статті. Тут представлені схеми і майстер-класи для початківців.

Виріб із мозаїчним малюнком

Дана техніка плетіння джгута з бісеру підійде для майстрів-початківців.

Для створення стильного аксесуара необхідно підготувати такі інструменти та матеріали:

  • Бісер 2 відтінки. Розмір намистин повинен бути номер 11;
  • Тонка голка;
  • Мононити або армована нитка;
  • Ножиці.

Плетіння джгута з бісеру здійснюється при використанні непарної кількості прозорих намистин.


Приступаємо до робочого процесу:

  1. Перший ряд. Для цього необхідно нанизати 5 бісеринів на нитку. Тепер акуратно робимо петельку. Один кінець волосіні простягаємо через першу намистину.
  2. Другий ряд. Для цього продовжуємо набирати бісер на міцну основу. Через намистину від першого ряду пропускаємо одну бісерину. У процесі плетіння пропускатимемо одну деталь через 3, 5, і 7 ряд.
  3. Третій ряд продовжуємо набирати за такою ж методикою. Кожну наступну деталь необхідно з’єднувати з попередніми елементами. Таким чином, вдається отримати необхідну ширину майбутнього джгута. На схемі джгута із бісеру представлена ​​мозаїчна техніка плетіння. Залишки ниток необхідно зафіксувати в області застібки.