Цегляне плетіння бісером: схеми та техніка виконання. Покроковий майстер-клас з фото та описом, як плести

Зменшення та додавання бісеринок

У цій техніці плетіння прибрати або додати намистину потрібно на початку плетіння нового ряду. Для звуження виробу в новому ряду береться на пару намистин менше. Щоб звузити ряд у центрі, потрібно просмикнути бусинку через дві петлі або пропустити одну петлю.

Для того, щоб розширити ряд, потрібно вплести в одну петлю дві намистинки. При з’єднанні малюнка у вигляді шахівниці, потрібно щоб в елементах була однакова кількість рядів. Будь-яке цегляне плетіння бісером для початківців представлено у найпростіших схемах, з якими можна легко розібратися.

Схеми цегляного бісероплетіння

Захопившись цією технікою плетіння, багато хто починає створювати різні вироби та прикраси. Цегляне бісероплетіння дозволяє створювати міцні прикраси – браслети, кільця та кольє, які чудово виглядають у готовому вигляді.

Для того щоб сплести щось певне, найкраще скористатися спеціальними схемами. Практикуючи плетіння цеглиною з бісеру, схеми можуть допомогти сплести певний виріб.

З їх допомогою можна легко навчитися створювати різні візерунки, дотримуючись схематичних підказок. Це можуть бути мультяшні персонажі, унікальні авторські брелоки, цілі набори прикрас в одному стилі та багато іншого.