Обривна аплікація: шаблони для 1 та 2 класу. Майстер-клас з описом та інструкціями (130 фото ідей)

Прикраса композиції

Коли картина готова, можна прикрашати її, використовуючи всілякі матеріали, щоб надати їй закінченого вигляду, і зробити роботу неповторною.

  1. Для цього чудово підійдуть кілька черепашок, висушені квіти та листочки, стрічки, банти, ґудзички, бісер, намистинки, стрази (дорослі повинні проконтролювати роботу дітей, особливо якщо в процесі створення шедевра використовуються дрібні деталі).
  2. Творіння, що вийшло, можна вставити в красиву рамку. І тоді дитина може сміливо брати участь у конкурсах зі своїми роботами.

Всі ці ідеї допоможуть вам та вашим дітям створювати справжні шедеври, використовуючи мінімум матеріалів. А головне, це дуже веселий та цікавий процес, який може стати дозвіллям для всієї родини.

Готова робота може стати чудовою прикрасою інтер’єру, а також ви можете представити її на будь-якому дитячому конкурсі виробів. Такі вироби, що розвивають, будуть дуже корисні для проведення занять у дитячому садку.

Існує дуже багато різноманітних технік різної складності, можна підібрати щось, що підходить для творчості дітей різного віку, від молодшої, до підготовчої групи.