Аплікація з тканини поетапно своїми руками: як зробити? Інструкція з виконання тканинної аплікації (фото + схеми з ескізами)


Всі види аплікацій

При виборі шаблону потрібно керуватися особистим смаком, добре зарекомендували себе яскраві та незвичайні варіанти виконань, на них слід звернути увагу насамперед.

  • Існує кілька загальноприйнятих видів виробів, серед яких є простий підхід до виконання процесу.
  • Перш ніж починати роботу, необхідно вибрати ескіз, після чого форма переноситься на одяг або основу, але не варто забувати про припуск, він потрібен для подальших маніпуляцій, пов’язаних із кріпленням елемента.
  • Під час збирання найчастіше використовують ручний або машинний шов, при виборі методу склеювання особливу увагу звертають на структуру тканини, заготовки не повинні сипатися під час нагрівання. В іншому випадку зовнішній вигляд зіпсується, а всі старання не дадуть очікуваного результату.

Двошарові вироби

Щоб вчитися робити своїми руками такий вид виробів, потрібно почати знайомство з легшими варіантами виконання, процес створення композиції трохи складніший.

Дві однакові форми зшиваються між собою, після завершення роботи іграшка для дітей або прикраса інтер’єру вивертається. Щоб надати форму виробу, його набивають наповнювачем, для реалізації таких рішень чудово підійдуть:

  • Вата.
  • Синтепон.
  • Дрібний пінопласт.


Щойно зовнішній вигляд влаштує майстра, який взявся за процес, декоративну деталь можна кріпити на основу чи одяг. За допомогою подібної техніки виконання вдасться створити найрізноманітніші картини чи сценки.