Як звязати светр: фото схем із описом, як повязати для початківців. Покроковий урок, прості інструкції, поради

Форма шиї

  1. Наступний ряд (лицьова сторона): 16 петель, зняти наступні 17 петель. До тримача петлі для шиї, з’єднати другий клубок пряжі та виконати 16 лицьових петель.
  2. Працюючи з обох боків одночасно окремими клубками пряжі, зменшуйте по 1 петлі з кожного краю горловини в кожному другому ряду 3 рази по 13 петель з кожного боку. Працюйте, доки довжина передньої частини не буде такою ж, як довжина спинки до плечей.

Рукава

  1. Набрати 38 петель. Перейдіть на лицьову гладь і пропрацюйте ще 5 сантиметрів, завершивши ряд виворітної сторони. У кожному 4-му ряду додати по 1 петлі.З кожного боку тричі – 38 петель.
  2. В’яжіть рівною лицьовою гладдю, доки довжина деталі не складе 16 сантиметрів від початку і закінчиться виворітним рядом.

Комір

  1. Обличчям на лицьову сторону і круговими спицями меншого розміру з’єднайте пряжу біля правого плеча, підніміть і пров’яжіть 23 петлі через задню частину горловини, 10 петель вниз по лівому передньому краю горловини, 17 петель від переднього тримача горловини і 1 горловини – 60 петель.
  2. В’яжіть, доки довжина шийного обода не стане 6,5 сантиметрів.

Відміряйте та позначте 11 см від плечей спереду та ззаду. Прошити верх рукава між маркерами. Прошийте бічні шви та шви рукавів. Вплетіть кінці, щоб завершити светр.

В’язати светр це так цікаво! До того ж, це може бути чудовий подарунок для коханої людини!

Саме ви є дизайнером свого проекту, тому не бійтеся пробувати різні техніки, щоб отримати светр, який радуватиме вас довгі роки!