Як зробити тюльпан своїми руками: швидка та легка інструкція виготовлення квітки, фото, схеми, шаблони для початківців

Тюльпан із тканини

Дуже симпатично та незвичайно виглядають тюльпани з тканини, виконані у стилі тильду. Шити їх нескладно, навіть якщо у вас немає швейної машинки, зробити шви можна вручну.

 • Для пошиття вам знадобиться тканина.
 • Для стебла і листя потрібно природно взяти однотонний зелений матеріал, а для бутонів, можна вибрати будь-який колір, що сподобався.
 • Техніка тильду не обмежує рукоділку у виборі тканини.
 • Будь-яку деталь можна пошити як з однотонної тканини, так і з тканини з дрібним малюнком, наприклад, чудово виглядають рожеві бутони в білий горошок.
 • Так само вам не обійтися без голок, ниток у тон стебла та бутону, синтепон, ножиці та форма.

Хоч стиль тильду передбачає використання тільки натуральних матеріалів, ви можете взяти будь-яку тканину. Наприклад, тюльпани з флісу будуть виглядати дуже затишно, а зі штучного атласу дуже ошатно.

Не варто використовувати трикотаж, оскільки він може пускати «стрілки» і занадто щільні матеріали.

 1. По викрійці вирізаємо деталі тюльпану, не забуваючи залишати припуски на шов (0,5 см).
 2. У нас має бути дві деталі для бутона, дві деталі для листка і одна деталь для стебла.
 3. Почнемо з бутону, дві його половинки зшиваємо, щоб у нижній частині залишився отвір для набивання. Вивертаємо заготовку щільно та щільно набиваємо.
 4. Тому слід стачати і вивернути дві деталі для аркуша. Після вивертання цю деталь не слід набивати, потрібно тільки її пропрасувати.
 5. Можна зробити за контуром акуратний рядок, що зробить ваш листок жорсткішим.
 6. Деталь для стебла складаємо вздовж і зшиваємо, залишаючи отвір. Вивертаємо майбутнє стебло та набиваємо через отвір за допомогою олівця.

Не зайвим буде зміцнити стебло дротом. Кріпимо до нього бутон тюльпану та листок за допомогою потайного шва. Всі ваш тюльпан їх тканини готові.