Як зробити танк (150 фото ідей): з картону та паперу своїми руками. Покрокові схеми з інструкцією, як зробити швидко та легко

Танк зі шкарпеток

Ще одна оригінальна ідея подарунку для улюблених чоловіків — танк на 23 лютого своїми руками, виготовлений із новеньких пар шкарпеток.

Подарунок не дорогий, звичайно, але вимагає часу та терпіння, чоловіки обов’язково оцінять такий порив.

Та й звичні вже стереотипи про те, що шкарпетки — не найкращий подарунок на свято, будуть повністю стерті таким підходом.

  1. Для реалізації цієї цікавої ідеї потрібно 5 пар нових шкарпеток, кілька гумою для грошей, надруковані або намальовані гусеничні колеса танка, а також шматочки пінопласту.
  2. Пінопласт стане в нагоді при виготовленні вежі танка і дула. Крім того, не завадить кілька паперових зірок для декору готового танка.
  3. Для початку береться 4 пари шкарпеток та 6 гумок для грошей. Кожну пару потрібно завернути в рулетик і посередині перетягнути резинкою. всі 4 рулетики складаються один поруч з одним і з обох кінців з’єднуються разом резинками. Таким чином, виходить підстава для танка.
  4. Наступним кроком буде виготовлення вежі танка. Для цього вирізається квадрат із пінопласту і в нього обрізаються кути так, щоб вийшов восьмикутник.
  5. Він кілька шарів обмотується одним носком з пари, таким чином, щоб не залишилося вільної тканини.
  6. Дуло робимо просто з тонкого довгого пінопластового шматка або з ручки обмотуючи другим носком з пари.
  7. Всі деталі між собою скріплюються резинками або прихоплюються нитками.
  8. Залишається тільки додати деталі з паперу та подарунковий танк носка готовий.