Як повязати болеро: покрокова інструкція для початківців. Урок, як звязати спицями та гачком для дівчинки, жінки + фото схем

Матеріали для в’язання

Для в’язання болеро спицями нам знадобляться:

 • Дві спиці номер п’ять і дві спиці номер шість;
 • Триста грамів пряжі (товщиною сто п’ятдесят метрів на п’ятдесят грамів);
 • Терпіння.

Важливо! Болеро робитиметься із двох однакових половин. Вони в’яжуться від рукава.

 1. Почнемо з лівої половини. На спиці номер п’ять набирається тридцять сім петель і в’яжуться подвійною гумкою двічі.
 2. Потому спицями номер шість в’яжуться чергуванням смуг, додаючи з обох боків у кожному шістнадцятому ряду п’ять петель.
 3. Через сорок чотири сантиметри від краю додається з обох боків по сорок дві петлі, в’яжуться крайні з двох сторін три петлі подвійною гумкою.
 4. Зменшується перед останніми трьома петлями в кожному другому ряду п’ятнадцять петель, а в кожному четвертому ряду шість.
 5. Через шістдесят два сантиметри від краю триває в’язка тільки на перших шістдесяти шести петлях.
 6. Через шістдесят вісім сантиметрів від краю закривається шістдесят шість петель задньої частини.
 7. Забираються в роботу відкладені петлі, закриваються праворуч для горла тридцять петель, петельки, що залишилися, в’яжуться, зменшуючись праворуч у кожному другому ряду по дві петлі.
 8. Через шістдесят шість сантиметрів праворуч закриваються п’ять петель, і на трьох петлях, що залишилися, в’яжеться вісім сантиметрів подвійною гумкою; закриваються три петлі.
 9. Правий бік в’язати за тією ж інструкцією, лише симетрично.
 10. Щоб зібрати болеро, слід з’єднати трикотажним швом шістдесят шість петель спинки лівої частини з шістдесятьма шістьма петельками спинки правої частини.
 11. От і все, болеро, пов’язане спицями, готове!

Якщо раптом щось незрозуміло або не виходить, рекомендується подивитися відео на тему «в’язання болеро», тому що спиці вважається значно складнішою, ніж гачки.Існують ще ажурні болеро. Їх можна зв’язати як гачком, так і спицями, це не матиме жодного значення, тому що єдине, що відрізняє ажурні болеро від інших – це велике в’язане мереживо.

Цей одяг не стільки практичний, скільки неймовірно красивий, тому не поговорити ще й про нього – непростимо!