Плетіння з газетних трубочок покроково: способи плетіння з паперу для початківців, фото, цікаві задумки та новинки, інструкція

Простий процес плетіння

Як у підготовці трубочок, так у плетінні немає нічого складного. Тут також необхідно мати усидливість, уважність і кроки робити роботу.
У будь-якому виробі найголовніше сформувати основу чи денце. Зробити це можна з картону або дуже щільного паперу. Форма дна вирізається формою виробу.

Товсте дно буде більш міцним, відповідно виріб вийде надійно стійким, міцним і довго радуватиме око господаря або господині.

  • Щоб почати плетіння, до денця приклеюються подвійні трубочки. Зверніть увагу, що приклеювати треба надійно на хороший клей, щоб основа майбутньої конструкції була щільною та міцною.
  • Приклад заповнення денця трубочками по краях основи показано на фотографії нижче. Відстань вибирається залежно від підробки, щільності плетіння та інших параметрів.
  • Більш досвідчений майстер може плести дно з готових трубочок. Такий виріб буде цілісним, більш стійким. Виробам великого розміру краще робити кругле дно.

  • Коли основа готова, можна приступати до плетіння. Яким би не був виріб, процес плетіння буде однаково схожий. На схемах нижче можна познайомитися з цим алгоритмом. Покрокові картинки з плетіння представлені нижче.
  • Плетіння з газетних трубочок – простий процес для початківців, коли робиш усе покроково. Можна сплести будь-який виріб за день чи два. Можна розтягувати це хобі на більш тривалий термін, щоб отримати більше задоволення від процесу плитки.

Відомо, що хобі має приносити задоволення не тільки в момент спостереження за результатом роботи, а також у процесі.

Якщо слідувати інструкції та уважно робити крок за кроком — вийде гарний, міцний та надійний виріб, який довго радуватиме господарів у будинку. Такий виріб можна зробити для себе чи подарунок. Багато хто буде раді такому подарунку.