Плетіння з газетних трубочок покроково: способи плетіння з паперу для початківців, фото, цікаві задумки та новинки, інструкція

Перевірка якості для трубочки

Правильно скручена трубочка має такі особливості:

  • Вона не дуже довга;
  • Перший край досить тонкий;
  • Другий кінець ширший;
  • Виріб порожній усередині.

Стає так, що для плетіння необхідна велика довжина. Однак, не вдається знайти папір відповідного розміру. Нічого страшного, для цього можна використати кілька зрощених в одну трубочку.

Подібна маніпуляція досить проста. У товсту частину наливається трохи клею (щоб не розтікався), вставляється тонка частина іншої трубочки. Коли все висохне, можна починати рухатися далі. Таким чином, можна наростити трубочку будь-якої необхідної довжини.

Обробка або надання стилю

Цікаві ідеї для майбутніх виробів можна отримати з інтернету, уяви або картинок нижче.

Деякі з них потребують попередньої обробки. Тобто. трубочку треба пофарбувати, обробити лаком або розмалювати гарними малюнками. Подібна обробка залежить від фантазії майстра чи стилю виробу, який хочеться зробити.

За допомогою фарб, клею для паперу та іншого приладдя для роботи з папером можна створити заготовки будь-якого розміру, кольору, стилю. Деякі приклади можна переглянути на фотографії нижче.

Для фарбування паперу краще вибирати акрил. Акрилова фарба щільніше лягає на папір, довше служить і не втрачає свого кольору. Поступово заповнює будь-який папір, повністю його зафарбовуючи, щоб не було просвітів, а колір вийшов однорідним і рівномірно розподіленим.

Також фарбування або інша додаткова обробка робить папір більш стійким до вологи. Спектр готового виробу розшириться.

Таким виробом можна буде сміливо прикрашати кухню, балкон та інші місця, де волога трохи підвищена.