Кольє своїми руками: майстер-клас, як зробити кольє з підручних матеріалів (з намистин та бісеру), фото, схеми в різних стилях

Покрокова інструкція

Після того, як ви вирішили, як ви збираєтеся прикрасити основу намиста, почніть додавати намистини до основи в бажаному порядку. Продовжуйте додавати намистинки, поки основа намисто не заповниться намистинами.

Наприклад, якщо ви робите намисто з бісеру, додавайте бусинки доти, поки на основі намисто не буде потрібної кількості бусинок! Це може означати наповнення пасма намистинами або просто додавання кількох намистин на пасмо. Створіть візерунок із бісеру. Згадайте, як у дитинстві ви плели фенечки, квіти, метелики, бабки та інше.

Пограйте кольоровим бісером, чергую різні кольори. Прикріпіть інший кінець намиста до іншої сторони застібки, якщо вона використовується. За бажанням ви також можете додати обтискну планку за застібкою для додаткової безпеки. Зв’яжіть кінці вузла, якщо закріплюєте основу по колу.

  1. Інший варіант закріплення намисто з ниток або шнурів – просто зав’язати кінці у вузол, щоб закріпити намисто.
  2. Ви можете зав’язати подвійний або навіть потрійний вузол, щоб надійно закріпити намисто.
  3. Потім відріжте зайву нитку або шнур на сантиметр від вузла.
  4. Якщо ви вибрали еластичну нитку як основу для намиста з бісеру, це відмінний варіант.

Ви також можете зробити кольє досить великим, щоб його можна було легко одягати через голову. Зазвичай намисто розміром 61 см або більше легко надягають через голову, без застібки.