Ключниця своїми руками поетапно: фото найкращих ідей, схем та креслень. Інструкція виготовлення ключниці з картону, фанери та дерева

Ключниці без гачків

Традиційну модель можна зробити оригінальнішою конструкцією, якщо використовувати звичайні магніти. Їх попередньо прикріплюють до нижньої частини полички.


Чим більше смужка магніту, тим простіше на неї вішати ключі. На верхню частину полички кладуть аксесуари для одягу або використовують поверхню для розміщення декоративних предметів.


Кишенькова ключниця

Невеликі переносні ключниці найчастіше виготовляються зі шкіри або щільної тканини і є своєрідними чохлами. Усередині кишенькової ключниці розміщують спеціальні петлі, на які чіпляються ключі.

Петлі найчастіше виготовляють із міцного шнура або смужки шкіри. Як показують фото саморобної ключниці, такі предмети легко поміщаються в дамські сумочки або чоловічі кишені. Вони, по-перше, захищають підкладки, а по-друге, дозволяють зберігати ключі в одному місці, не витрачаючи часу на їхній розшук.

Всі ці варіанти можна легко зробити своїми руками, а предмети зі скла або металу краще купувати в магазинах. Але такі готові ключниці можна красиво перетворити своїми руками, перетворюючи на оригінальні предмети декору.