Ідеї ​​для особистого щоденника: ТОП-150 фото ідеї та способів оформлення 2024 року. Найновіші та найлегші способи дизайну для дівчаток

З чого зробити ЛД

Можна придбати «безмовного друга» в книгарні, а можна завести звичайний зошит, але це нудно і не цікаво. Найкраще зробити його самому. Багато хто запитає, а як зробити особистий щоденник своїми руками, щоб він припав до смаку.

У цьому немає нічого складного, найголовніше необхідно подумати, що хотілося б у ньому бачити, і просто підключити фантазію.

Наприклад, його можна оформити у вигляді:

  1. Альбома для малювання. Він допоможе не лише вести записи, а й виконувати у ньому різноманітні малюнки. Можна звичайно малювати і в звичайному зошиті, та тільки якість паперу в ньому залишає бажати кращого, всі картинки в особистому щоденнику будуть просто просвічувати, і псувати зовнішній вигляд сторінки. Альбом для цього й береться, щоб усі мистецтва, зображені в ньому, не заважали перегляду основної інформації щоденника.
  2. Папка. Для любительок щось колекціонувати ідеальним варіантом для ЛД стане папка-щоденник, де можна буде збирати речі, що сподобалися, або глянсові вирізки.
  3. Стара книга. Цей варіант підійде для неординарних осіб, які люблять все ексклюзивне. Основна фішка полягає в тому, що всі записи та малюнки для щоденника доведеться вклеювати вже на самі сторінки. Краще якщо книга буде без ілюстрацій, інакше варто їх просто видалити.

Якщо ЛД планується на довгі роки, відповідно з часом він стане досить об’ємним і важким, щоб цього уникнути, можна як сторінки використовувати офісний папір.

Вона значно легша і відповідно кількість у рази можна збільшити, не обтяжуючи її. Щоб він не втратив своєї індивідуальності, необхідно продумати оформлення, особливо яка буде обкладинка.