Елементи декору: найкращі ідеї оформлення, майстер-клас з декору для початківців своїми руками (фото + поради та рекомендації)

Декор з дерева

Різні елементи декору з дерева можуть бути представлені у вигляді різьблених елементів меблів, колон, дверей, декоративних ґрат, порталу для каміна, панелей та багато іншого.

Натуральне дерево виглядає добротно і неодмінно перетворити інтер’єр на краще. Замовити дерев’яний декор можна у спеціальній майстерні, до того ж служити такий декор дуже довго.

Вишукані різьблені елементи декору підійдуть для класичного стилю, а також бароко, рококо та ампіру. Його можна грамотно вписати в сучасний стиль, але в такому разі різьблені елементи не повинні вибиватися із загальної картини.

Декор з металу

Ковані елементи декору виглядають неймовірно вишукано, художнє кування зможе прикрасити будь-який інтер’єр та внести різноманітність. Незважаючи на холодність металу, він чудово підкреслює смак власника та викликає захоплення гостей.

Можна придбати ажурні ковані предмети – лавки, свічники, рамки для картин та дзеркал, стільці, вішалки та багато іншого.

На стіні чудово виглядатиме коване панно, а для квітів можна використовувати металеві ковані вазони.