Аплікація до школи 1, 2, 3, 4 клас: майстер-клас для початкової школи, фото, шаблони для вирізування, інструкція для початківців

У чому полягає користь аплікації

Сучасні методики аплікації для дітей поєднують у собі використання різних видів текстур. Створити вироб можна зі звичайного, кольорового паперу, яскравої тканини і непрямого матеріалу. Наприклад, у роботі можуть бути використані насіння, різні види круп, засушені частини рослин.

Сьогодні розроблено багато шаблонів, що дозволяють робити тематичні композиції. Вони дозволяють стимулювати увагу, пам’ять та уяву дошкільника.

Професійні педагоги повинні готувати незвичайні теми для творчих занять, які викликають інтерес у дітей.

Подібний вид творчої діяльності використовується для розвитку можливостей у підлітка. Завдяки цьому вдається розвинути кругозір та визначити основні таланти.

Варіанти аплікації для першокласників

Основне завдання творчих занять із першокласниками полягає у створенні захоплюючого процесу, який зацікавить молодих учнів.

Для цього віку рекомендують використовувати кольоровий папір, набір фарб, кольорових олівців, пластиліну, ножиць та клею.

Сутність аплікації полягає в концентрації молодого майстра при створенні композиції. Він самостійно вибирає місце розташування окремих елементів.

У віці 7 років діти люблять грати у різні ігри, слухати казки та фантазувати.
Сьогодні ми навчимося робити аплікацію їжака своїми руками з використанням шматочків кольорового паперу різного розміру.

Для роботи знадобиться:

  • Кольоровий папір коричневого, бежевого, червоного, зеленого відтінку;
  • Клей;
  • Шаблон аплікації;
  • Кольорові олівці.

Творчий процес складається з наступних етапів:

  1. Колірний папір необхідно подрібнити на шматки різного розміру.
  2. Далі, шаблон їжака покриваємо клеєм.
  3. Приклеюємо шматки відповідно до колірної палітри.
  4. Наприклад, тіло їжака має бути виконане бежевим відтінком, а колючки темно-коричневим кольором.
  5. Яблуко на спині тварини виконуємо червоним кольором. Шматочки кольорового паперу не повинні виходити за контур шаблону.
  6. Кольоровим олівцем малюємо плодоніжку та зелений лист до фрукта. На фото аплікації представлений виріб до школи.