Як звязати шкарпетки своїми руками: дуже гарні схеми для початківців із фото. Інструкція, як звязати на 2 спицях та гачком

Дитячі шкарпетки

Дитячі шкарпетки ручної роботи, зроблені на спеціальних спицях, є цікавим варіантом подарунка, а також практичний спосіб використовувати залишки пряжі. Вони повинні бути пов’язані з м’якою вовною.

Підставка шкарпеток для немовляти

  1. Найкраще починати з простих викрійок, без складних візерунків. Шкарпетки найкраще шити прямим рядком, що не потребує професійної практики. Для виготовлення дитячих шкарпеток можна використовувати рештки пряжі, а можна розплутати старий шарф. Підійде акрилова пряжа або чиста шерсть, на якій не дуже багато ворсу.
  2. Щоб зв’язати дитячі шкарпетки, потрібно використовувати п’ять спиць з подвійним кінцем розміром 2,5 мм. Якщо шкарпетки повинні мати вільніший стібок, потрібно використовувати так звані трійки.На дві з них потрібно накласти сорок стібків (число має бути парним і поділеним на чотири).
  3. Після розділяють петлі на чотири спиці (на кожній спиці буде по десять петель). Схрещують спиці та роблять чотирикутник. Наприкінці петлі з’єднують і в’яжуть стібком (один раз правим, потім лівим вушком) до семи сантиметрів завдовжки до п’яти.