Вязання сукні: модні моделі 2024 року. Схеми, опис, викройки для жінок та дітей від 0 до 3 років + інструкція з фото

Вибір пряжі

Перш за все, потрібно визначитися з часом року. У пріоритеті в’язання спицями сукні для осінньо-зимового сезону? Виготовлення приталеної моделі потребує вовняних ниток із невеликим включенням синтетики.

Сумішний склад сприяє поліпшенню еластичності та тривалому збереженню нарядом первісної форми. Приголомшливі теплі сукні дає пряжа з альпакою та бебі альпакою.

Для актуальної моделі вільного фасону бажано обмежитися чистою шерстю. М’якість і ніжність суконь, що отримуються з неї, припаде до душі навіть найвибагливішій модниці.

Щоб зв’язати сукню з фактурним малюнком, потрібно використовувати об’ємніші вовняні нитки.Непогана у складі ниток віскоза – вона надає легкого сталевого блиску. Додавання мікрофібри зробить виріб легким і м’яким, а включення шовку забезпечить холодність, що дуже актуально в спеку.

Збираючись зайнятися в’язанням сукні для дівчинки, варто врахувати, що дитяча шкіра чутливіша. Для предмету зимового гардеробу слід зупинитися на гіпоалергенному акрилі, а для літа найкращим рішенням стане бавовна.

Також, вибираючи пряжу, слід звернути увагу на такі моменти:

  • Які візерунки будуть застосовані;
  • Який крій найкращий для господині;
  • Наскільки часто вбрання одягатиметься.

Гачком або спицями

Мастериці досить часто сперечаються про те, чим зручніше в’язати: гачком чи спицями. Насправді, обидва способи в’язки мають свої плюси. Спиці дозволяють створити річ із фактурним візерунком.

А гачком простіше отримати літнє вбрання, адже цей інструмент дозволяє використовувати ажурний малюнок, що в’яжеться стрімко.