Трикотажне вязання поетапно своїми руками: інструкція, поради та схеми для початківців, як вязати правильно. Майстер-клас + 130 фото

Стовпчик з накидом

ССН зробити дуже просто. Кількість накидів у назві методу замовчується. На нитку ставлять нитку і витягується нова петелька. Виходить так, що утворюються накид та дві петельки.

За допомогою гачка витягніть пряжу з петлі та накиду. Тепер пров’яжіть 2 петлі, що залишилися. Якщо потрібно створити стовпчик із 2-3 накидами, дотримуйтесь такої самої аналогії.

Зрозуміти скільки накидів потрібно зробити можна за кількістю перекреслених букв Т у схемі. Вони є абревіатурою стовпчика з накидом.

Прибавки полотна

Надбавка створюється шляхом в’язання однієї петлі і входження в її основу двох наступних петель. Кількість петельок варіюється від доданих петель в ряду. Часто ці додавання реалізовують для того, щоб розмір виробу був більшим.

Застосовують більше гачок. Методика ідеальна для створення суконь чи інших масивних виробів. Зібралися робити подушки чи пуфи? Скористайтеся звичайними додаваннями петельок.