Ромашка з бісеру своїми руками поетапно: інструкція, як сплести просту ромашку. Фото, ідеї, схеми для початківців

Складання гілки

  1. Потрібні 2 шматки товстого дроту – довжиною 20 і 30 см. Також знадобляться 18 відрізка по 10 см дроту товщиною 0,4 мм – по 2 на кожну квітку і бутон. Потрібно взяти 2 такі відрізки та квітку і прикласти відрізки дроту до основи квітки.
  2. Щільно утримуючи, обмотати дріт разом флористичною стрічкою, починаючи від основи квітки. Через 3 см від квітки потрібно додати маленький листок і продовжити обмотувати всі разом.
  3. Ще через 3 см прикласти бутон, нижче якого на 2-3 см також вже прироблений маленький листок. До місця з’єднання квітки та бутону потрібно прикласти ще один листок плюс товстий дріт і продовжити обмотувати весь дріт разом. Через 3 см стрічку обірвати.

  4. Далі треба зібрати разом 2 квітки, кожна з яких вже з’єднана з гілочками з листя. До місця їхнього з’єднання прикріпити середній за розміром листок. Стебла обмотати разом стрічкою на 2 см.
  5. Збираючи квіти, бутони та листя у різних комбінаціях, потрібно сформувати гілку. Ближче до основи прикладаємо до неї ще один шматок дроту.До кожного місця з’єднання окремих гілочок потрібно додавати по листочку. Найбільше листя розташовується внизу. Після складання потрібно розправити всі гілочки та листочки у різні боки.

Коли будуть готові кілька гілок ромашок, можна буде з’єднати їх у букетик або навіть розбавити іншими польовими квітами.

А фото готових ромашок з бісеру добре виглядатимуть у вашому ВКонтакті або Інстаграмі.