Оригінальні подушки своїми руками: інструкція, як пошити для початківців. Фото ідеї красивого дизайну + викрійки та схеми

Гудзики

Залучіть у процес декору своїх дітей. Необхідна сама подушка, трохи креативу, гудзики та клей.Так, ви все правильно зрозуміли.

Вашій увазі є безпечний спосіб кріплення деталей. Діяльність разом із дитиною посилить зв’язок між вами та створить унікальні предмети для кімнат.

Пухната подушка

Бахрома застосовується нечасто. Дуже дарма, адже вона виглядає презентабельно. Дитячі оригінальні подушки на дотик виходять дуже м’якими. На них так і хочеться лежати.

Необхідні матеріали:

  • Фліс призначений для основи виробу та створення бахроми;
  • Синтепон або будь-яке інше наповнення;
  • Ножиці;
  • Нитки для шиття;
  • Булавочки;
  • Швейна машинка, яка забезпечить відмінну якість.

Етапи роботи:

  1. Першим кроком розріжте тканину на смужки. Варто зігнути їх на дві частини. Присвятіть себе процесу різання бахроми.
  2. Деталі пришиваються до подушки з відступом в один див. Услід відбувається натяг бахроми в одному напрямку.
  3. Відступіть 1, 5 сантиметра від минулої смуги та помістіть туди другий елемент. Наступні кроки будуть виконуватись за заданою аналогією.
  4. Так подушка покриється бахромою за невеликий час.

Викройки оригінальної подушки та схеми знаходяться у будь-яких джерелах. Важливо дотримуватися правильності послідовності дій та дотримання наявності інвентарю. Навіть найшокованіші з першого погляду рішення можуть стати найкращим декором приміщення.

Страх перед усім новим бути не повинен. Новачки знайдуть шанс на прояв себе в новій діяльності. Відчуйте сили на творчість, цей заряд повинен йти зсередини. Не намагайтеся відтворити точні копії шаблонів.

Сутність будь-якого креативу — прояв фантазії різними підручними засобами.