Оригінальні подушки своїми руками: інструкція, як пошити для початківців. Фото ідеї красивого дизайну + викрійки та схеми

Використання декоративних подушок

Спальня не є основним місцем для розташування подушок.Подушка основа підходить для створення м’яких частин меблів. На кухні ідеально їхнє розташування в кутових конструкціях. Так сидіти за столом набагато комфортніше.

Вибирайте простір для прикраси та за стінами квартири. У альтанці в саду також розміщується цей вид текстилю. Чи маєте відкриту веранду? Наповніть її затишком за допомогою подушечок.

Інтер’єр змінюється на очах. Ви можете грати з його строгістю, вдаючись за допомогою фактур, кольорів та принтів декоративних виробів. Декор полягає в оздобленні оббивки виробів – чохлів. Створювати необхідно саме на них.


Подушки застосовні скрізь. На кріслах, стільцях, диванах та інших просторах відпочинку вони не будуть зайвими. Текстиль визначає стиль кімнати. Переважання морських мотивів приміщення може позначитися на подушці.

На ній розташовуються зображення моря, черепашок, морських мешканців та переважають синюваті кольори. Дитячі оригінальні подушки, спокійні вироби для вітальні або яскраві кухонні подушки дадуть вашій уяві розігратися.