Мякі іграшки своїми руками: ТОП-100 фото ідей для початківців, схеми, викрійки. Вчимося робити іграшку з тканини

Практична черепаха

Розібравшись, як зробити м’яку іграшку своїми руками при першому виробі, кожен майстер зможе надалі братися за більш об’ємні роботи.

Цей варіант виконання чудово підійде для прикраси дивана у вітальні або кімнаті відпочинку, іграшку вдасться покласти під голову або на неї сяде в якийсь момент дитина, щоб діставати до обіднього столу.

Покроковий майстер-клас виглядає так:

  1. Готує форма, після чого переноситься точно на вибраний тип матеріалу. У результаті виходить чотири лапи, хвіст, панцир та заготівля для черевця.
  2. Потрібно звернути увагу, що деталі вирізуються з сировини, складеної вдвічі, щоб вона не скочувалося, і збереглася точність, варто приколоти складові голкою.
  3. Другий крок передбачає підготовку панцира, елемент досить великий, його потрібно підігнати максимально якісно, ​​щоб на черевці заготівля виглядала красиво.
  4. Зшиваються та наповнюються лапки, після чого відкладаються убік.
  5. Підготовляється голова та черевце, також за допомогою наповнювача їй надається форма.
  6. Всі заготовки з’єднуються разом, щоб не заплутатися, краще розмістити докладну схему процесу перед собою на столі.

Такі м’які іграшки з тканини у вигляді подушки дуже зручні, коли річ не використовується за призначенням, нею можуть із задоволенням пограти діти.

Але через свої великі обсяги для розміщення на меблях потрібно заздалегідь передбачити відповідне місце та коригувати розміри на свій розсуд.