Дитячі аплікації: легкі аплікації для дітей 2, 3 та 4 років. Майстер-клас з фото, описом та шаблонами, щоб роздрукувати

Аплікація зимовий ліс

Ця методика розвитку розроблена для дітей, вік яких старше 3 років. Для роботи використовують декілька матеріалів:

  • Кольоровий папір;
  • Вата;
  • Фольга.


Порядок роботи:

  1. Аплікація є зимовим лісом, розташованим поруч із замерзлим ставком. З кольорового паперу коричневого відтінку вирізаємо невеликі смуги, які виступатимуть як стовбури дерев. Олівцями темного кольору малюємо гілки. Рослинні посадки розташовуються вздовж замерзлої водойми.
  2. Його виконуватимемо шматочками сріблястої фольги. Вона створить імітацію крижаної кірки. Зафіксувати блискучу основу дозволить клей ПВА. Дитина повинна самостійно вирішити, в якій черговості розташовуватимуться крижані деталі.
  3. Тепер приступаємо до декорування гілок лісового масиву. Попередньо рослинні частини змащуємо невеликою кількістю клею. Далі, дитина акуратно відриває шматки вати і приклеює їх до дерева.
  4. Основне завдання даної аплікації полягає у формуванні уяви та розвиток дрібної моторики у дітей дошкільного віку. Крім цього в процесі спільної творчості батьки знайомлять дитину з особливостями навколишнього світу та пори року. В результаті дитина має чітке уявлення про сезонні зміни природи.
  5. Перед початком творчого процесу рекомендується підготувати докладну розповідь про те, чому дерева скидають листя на зиму та замерзають багато водойм.

Регулярні заняття дозволяють розширити кругозір малюка та сприяють його швидкому розвитку.