Дитячі аплікації: легкі аплікації для дітей 2, 3 та 4 років. Майстер-клас з фото, описом та шаблонами, щоб роздрукувати

Що необхідно враховувати під час спільної творчості

Професійні освітяни рекомендують грамотно підходити до творчого процесу. Попередньо необхідно підготувати ескіз майбутнього виробу та розробити план робочого процесу.

Підбирати методику аплікації необхідно з урахуванням вікової категорії вашої дитини. В інтернеті представлені сотні гарних робіт, які перед публікацією пройшли відповідну обробку.


При самостійному виконанні цієї техніки у дитини можуть виникнути деякі труднощі, що негативно позначаються на готовому результаті.

  • Фахівці не рекомендують примушувати малюка до виконання будь-якого завдання. Кожне заняття має проходити трохи більше 10 хвилин. Діти віком 5 років здатні займатися близько 15-20 хвилин.
  • На робочому місці не повинні бути відсутні сторонні предмети. Для робочого процесу знадобиться пластилін, кольоровий папір, картон, ножиці, простий олівець, гумка, кисть. Якщо малюк уміє працювати з ножицями, то заготівлі він має зав’язати самостійно під наглядом дорослих. Якщо дитина не має таких навичок, то заготівлею елементів повинні займатися її батьки.
  • Неусидливого малюка не варто примушувати до виготовлення аплікації понад 15 хвилин. Подібні вимоги стосуються осіб, які швидко втомлюються та втрачають інтерес до робочого процесу.

Ще однією важливою вимогою є регулярна періодичність подібних занять. У середньому протягом тижня достатньо проводити 3-4 практики з чергуванням різних методик. Для творчого процесу рекомендують використовувати різноманітні текстури.