Декор вітальні: 150 фото варіантів оформлення вітальні в сучасному стилі, дизайн своїми руками, варіанти оздоблення

Оформлення вікна

Фото декору вітальні чудово ілюструють тенденцію поєднувати оформлювальну цілісність композиції та використання типових аксесуарів.

Облаштувавши підвіконня, перетворивши його на місце для релаксації та відпочинку, потрібно грамотно вибрати штори та прикраси до них. Важкі завіси з портьєрної тканини та класичні гардини рекомендується замінити елегантними та незвичайними дизайнерськими новинками, пошитими з різних типів матерії.

У вітальню, витриману у певній стилістиці, ідеально впишуться рулонні, римські та бамбукові штори, найлегший тюль, короткі штори-кафе.

Декорування стін: оздоблення

Стінове оздоблення приміщення потребує регулярного відновлення. З цією метою застосовують різноманітні оздоблювальні матеріали. Найчастіше використовують шпалери для декору вітальні.

Крім того, чудовим варіантом вважається венеціанська штукатурка. Дизайнери також радять придивитися до ліпних елементів, фотошпалер, розписів.

Не варто забувати про картини, панно, плакати. Можна використовувати об’ємні паперові квіти власного виготовлення, дитячі малюнки, саморобні аплікації.

Декорувати стіни в залі – одна насолода, оскільки в ході роботи відбувається знайомство з безліччю нетривіальних рішень, що запам’ятовуються на все життя.

Вибираючи конкретну ідею, треба думати насамперед про свій комфорт. Модні прийоми нічого не коштуватимуть, якщо вам стане незатишно перебувати у приміщенні.