Декор стін: 120 фото ідей у ​​сучасному стилі. Вчимося декорувати стіни своїми руками (інструкція для початківців)

Стінна фотогалерея

Щоб сімейні знімки не припадали пилом у старих альбомах, створюються настінні рамки. Це чудова ідея декору стін. Так члени сім’ї згадуватимуть про приємні моменти щодня. Розмір фото кожен варіює сам. Люди використовують як великі портрети, і дрібні зображення. Все об’єднується у колажі.

  • Створюйте сюжетні лінії, присвячені визначним подіям. Чорно-білі картинки ідеальні для творчих людей, котрі хочуть витримати власний стиль.
  • Кольорові підходять більше для сімей. Гості, приходячи до вас додому, милуватимуться справжньою галереєю пам’яті. Використовуйте барвисті рамки та додаткові прикраси у вигляді страз.
  • До фотографій додають обсяг, що виглядає дуже стильно. Для цих прикрас ідеальна стіна із бруса. Розмаїття розмірів картинок зробить приміщення сучасним.
  • Ваша мета – створити сувору тематику? Тоді придбайте прямокутні рамки та кріпіть їх у точній горизонтальній послідовності. Рамки мають бути одного відтінку.

Для багатьох ідея виробництва сімейного дерева припаде до душі. На малюнку ствола, нанесеному на стіну, кріпляться фотографії всіх членів сімейства. Так малюки знатимуть свою історію походження.